Jeden 1000

Tak się porobiło, że dzisiaj podczas mojej nieobecności, ktoś miły i wrażliwy, jako tysięczna osoba polubiła stronę Ogród Tygrzyka- bardzo,bardzo dziękuje.                                               Dziękuje wszystkim miłośnikom kwiatowych pejzaży , tych z bliska i tych z oddali  za wspólne spacery, i podziwianie kwiatów w Ogrodzie Tygrzyka.

Akwarium Tygrzyka

Tulipanowa wiosna

Pod kawałkiem własnego nieba pachnie jabłoniami

Małe uroczysko

Spadek ! To one wędrują ze mną przez całe moje życie, przypominając gdzie to wszystko się zaczęło.

 

Ta woda, to akwen specjalnie dla mych płazich  i skrzydlatych Przyjaciół

 

Kwiaty , to im zawdzięczam wasze zainteresowanie, bałem się na starcie , że nie sprostam wyzwaniu i  gdzieś pogubię ich urok. Prawda jest jednak taka, że ich wyjątkowość dostrzega nie tylko ja, ale i całkiem spore grono osób lubiących piękno wokół siebie.

A oto kilka portretów moich Ulubieńców wprost z Ogrodu Tygrzyka, wiejskiego ogrodu kogoś , kto widzi więcej niż pozwalają na to oczy. Kogoś komu śnią się ogrody pełne barw.

 

 

Różany widok z okna

 

Dla  Beaty z Olsztyna, miłośniczki ogrodowych piękności, jako tysięcznej osobie lubiące stronę http://ogrodtygrzyka.pl   przygotowałem małą niespodziankę.                                   Oczywiście kwiatową niespodziankę  hi,hi.

Oto rośliny wybierający się w podróż do Ciebie. Oczywiście przed wysłaniem skontaktuję się z Tobą.Okropnie nie lubię dostawać nie trafionych prezentów – dawać takowych też nie lubię hi,hi.

róża historyczna „stulistna” Debrzanka

Stopowiec himalajski

lilak odm Sensacja

Pozdrawiam  wszystkich Kwiatolubów, Janek zwany Tygrzykiem.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *