500 polubienie wirtualnego spaceru po Ogrodzie Tygrzyka

Nie wiem jak to się stało, ale się stało!

Mimo, że jestem tylko ogrodnikiem pasjonatem , a blogierem z przypadku, bardzo wiele osób uznało stronę http://ogrodtygrzyka.pl za godną zauważenia- tak myślę.

500 osób będących choć raz na wirtualnym spacerze w Ogrodzie Tygrzyka ,  polubiło ten Ogród .Tym samym określiło ten spacer jako udany-to dla mnie bardzo ważne grono ludzi. Dziękuje wam wszystkim, za życzliwość i liczne słowa komentarzy, zapytań, i zachęt do dzielenia się ogrodniczym spojrzeniem. Postaram się dalej bawić was kwiatami i zarażać tak miłą perspektywą , jaką jest życie w kolorowych ogrodach.

A oto mała niespodzianka od Tygrzyka dla 500 osoby, która polubiła stronę http://ogrodtygrzyka.pl i była na wirtualnym spacerze w Ogrodzie Tygrzyka.

Koszyk kwiatów wprost z ogrodu Tygrzyka, a dokładnie sadzonki róży stulistnej „Debrzanki”, storczyka Epidendrum odm Balerina i japońskiej dalii o pięknie brzmiącej nazwie Tsuki Yori No Shisha.                                                                                                  Niespodziankę otrzymuję Pani Magdalena Piorun z Łodzi, skontaktuję się z Panią i ustalę sposób dostarczenia. A oto oblicza kwiatowych piękności.

dalia japońska

Epidendrum Ballerina

róża stulistna „Debrzanka”

Gratuluję i życzę dalszego szczęścia w życiu Tygrzyk.

 

 

Pozdrawiam wszystkich dużych i małych Ogrodników, Janek zwany Tygrzykiem.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *